Věrnostní program

Věrnostní program představuje způsob, jakým můžeme poděkovat za vaše nákupy na našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy!

Jak můžete body získat?

Věrnostní body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete uplatňovat! Věrnostní body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Body se přičítají podle vzorce 1 CZK = 1 bod / 0.04 EUR = 1 bod.

Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů (mimo ceny dopravy a případné dobírky), bude automaticky převedena na bodovou hodnotu.
Hodnota bodů činí 1 bod = 0.05 CZK / 1 bod = 0.002 EUR.

Ve výsledku tedy dostáváte 5% z hodnoty objednávky zpět v podobě věrnostních bodů.
Věrnostní body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci. 

Jak můžete věrnostní body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete sledovat po přihlášení na svém zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich věrnostního konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíte stav věrnostních bodů s možností jejich využití.

Prosíme, berte na vědomí, že počet vašich věrnostních bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho zákaznického účtu.

Co když si zakoupíte produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnete se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané věrnostní body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.Jak je to s expirační dobou věrnostních bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 365 dnů. Proto je nezapomínejte využívat!

Věrnostní body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Používáme Bonusový systém MeHub